بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» جملات زیبا از کتاب های معروف و پرطرفدار: اشتباهات یک زن

جملات زیبا از کتاب های معروف و پرطرفدار: اشتباهات یک زن

تکه کتاب: اشتباهات یک زن


*برای فردی که حاضر نیست به‌خاطر شما یک شب از خوابش بزند، از خواب‌تان نزنید.


*اگر مردتان مطابق میل شما نیست، چرا اصرار دارید تغییرش دهید؟ یا همان‌گونه که هست بپذیریدش یا بگذارید برود. می‌خواهید مردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد؟ سعی دارید او را تغییر دهید؟ چه بخواهید چه نخواهید، او خودش است. سعی نکنید او را به کسی که نمی‌خواهد باشد تبدیل کنید. نمی‌خواهم بگویم زندگی‌تان را همانند یک احمق برای تغییر دادن عادت‌های نامناسب مردی تلف می‌کنید، بلکه می‌خواهم بگویم تلاش کردن برای تغییر مردی که خودش نمی‌خواهد تغییر کند، ممکن است در بلندمدت باعث رنجیده شدن خودتان شود.


*ارزش این را دارم که نسبت به من متعهد باشی. به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهم سبب شود احساس کنم از دیگران کم‌ارزش‌ترم. دیگر اجازه نخواهم داد کسی باعث شود چشم‌هایم پر از اشک شوند. دیگر وقت ارزشمندم را برای کسی که حتی حاضر نیست، ببیند چه زنی در مقابل او ایستاده است، بیهوده تلف نمی‌کنم. این وظیفهٔ من نیست که طرز فکر فرد دیگری را درست کنم.

چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟ مطلب مرتبط چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟


*این خیلی طبیعی است که شما حساس و آسیب‌پذیر باشید، زیرا هیچ‌کس از شما انتظار ندارد محکم و ضدگلوله باشید؛ بنابراین اگر زمانی‌که بیرون هستید گریه می‌کنید، گریه کنید و گریه کنید و بیش‌تر گریه کنید. هیچ‌چیز بهتر از این حس نیست که احساس کنید خالی شده‌اید و این چیزی است که ما واقعاً به آن نیاز داریم.


*هیچ‌وقت به‌خاطر این‌که خودتان هستید، عذرخواهی نکنید. شما سزاوارید که بیش‌ترین احترام را دریافت کنید. هر چقدر که با شما بدرفتاری شده است، دیگر کافی است. یا به کائنات بفهمانید که سزاوار بهترین‌ها هستید و یا این‌که همیشه از کائنات شر و بدی دریافت کنید.


*زمانی‌که خودتان کم‌ارزش بودن را می‌پذیرید و اجازه می‌دهید با شما طوری رفتار شود که انگار هیچ ارزشی ندارید، هر روز و هر زمان کم‌ارزش‌تر و کم‌ارزش‌تر خواهید شد.


*هرچه در همان ابتدای رابطه، سؤال بیش‌تر بپرسم، بعداً کم‌تر اشتباه می‌کنم، چون هر دوی ما می‌دانیم در این رابطه از یکدیگر چه می‌خواهیم.


*هرگاه به فردی که قلب‌تان را شکسته است اجازه می‌دهید به زندگی‌تان برگردد، باعث می‌شوید جای آن زخم قدیمی همچنان باز بماند. نکته‌ای که وجود دارد، این است که بعضی جاها باید خداحافظی کنید و خوشحال باشید از این‌که فردی شما را رها کرده است و به زندگی خود ادامه دهید.


*مردی که بخواهد با شما ازدواج کند، در همان چند ماه اول آشنایی این موضوع را بی‌درنگ به شما نشان خواهد داد. هرچه بیش‌تر سعی کنید او را در رابطه‌ای که آمادگی آن را ندارد تحت فشار قرار دهید، احتمال بیش‌تری وجود دارد که او برعکس آن عمل کند. اگر آمادگی وارد شدن به رابطه‌ای را نداشته باشد، هر حرفی که بزنید و هر کاری که انجام دهید، تصمیم او را عوض نخواهد کرد.فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده